Strona powitalna

Witajcie na stronie zawierającej informacje (na razie) z języka polskiego z zakresu nauki w gimnazjum i szkoły podstawowej.

Będziecie mogli znaleźć tutaj informacje na temat wyznaczników form wypowiedzi i kryteriów ich oceniania, zagadnień charakterystycznych dla liryki, epiki i dramatu, zagadnień z gramatyki i ortografii. W miarę upływu czasu będą pojawiać się coraz to nowe wiadomości, mam nadzieję że przy Waszym współautorowaniu.

Korzystanie z zasobów sajtu ułatwia wyszukiwarka znajdująca się w prawym górnym rogu - wystarczy wpisać interesujące Cię zagadnienie czy pojęcie, a odpowiedź na nie pojawi się w ciągu paru sekund.

Owocnego surfowania!!!

Specjalne podziękowania chciałabym złożyć klasie 3a, 2a i 2d z roku szkolnego **2008/2009 nieistniejącego już dziś Gimnazjum im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej w Stróżach,** gdyż to z nimi zaczęłam tworzyć tę stronę i to oni są pierwszymi współautorami lub autorami zamieszczonych tu haseł.

Anna Czyżycka


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial 3.0 License